top of page

Tehnoloogia

DimpleDry

DimpleDry on sügavama ja punnis kujuga trumli kombineeritud efekt, mis parandab õhuvoolu, kuivamise efektiivsust ja kanga korrashoidu.

EasySoap

Plug-and-play juurdepääs kuni 8 pumbalise doseerimissüstemile tagab ülitäpse kemikaalide doseeringu igas tsüklis ning ennetab raiskamist ja hoiab kulud kontrolli all.

Cascade drum

CASCADE kontseptsiooni tulemusel on trumlis samal pinnal rohkem perforeeringuid - nii et vee eraldamine on palju tõhusam, pesu ei kleepu trumli külge, lihtsustades seega mahalaadimist. Trumliaukude CASCADE kuju tagab täiendava mehaanilise toimingu, mis annab veelgi parema pesutulemuse.

Trace-tech

Jälgimise süsteem lubab täielikku kvaliteedi kontrolli, pakkudes salvestusi ja statistikat iga pesukoguse kohta, võimaldades pesutsüklite jälgimist ja isikupärastatud programmeerimist, et leida teie jaoks ideaalne tsükkel.

optiload

Optiload® arvutab pesu laadimise järel koorma kaalu ning kohandab masina poolt kasutatava vee ja pesuvahendi koguse automaatselt, tagades optimaalse tarbimise ja maksimeerides tootlikkust.

XControl+

Uuenduslik XControl + programmeerija pakub pesutöösturitele piiramatuid programmeerimisvõimalusi. Tänu käepärasele USB-pistikule saab ka uusi pesuprogramme kiiresti ja hõlpsalt üles laadida.

PowerWash

Meie perforeeritud ribid maksimeerivad pesu vettimist ja tagavad täiendava mehaanilise toimingu veekulu vähendamiseks, vähendamata seejuures pesukvaliteeti.

GoldenLock

Kasutusmugavus, ohutus ja ergonoomika käeulatuses. Patenteeritud Golden Lock-süsteem aitab teil masinat hõlpsalt lukustada ja lahti võtta enne ja pärast pesutsüklit. Kuna masin ei tööta enne kui uks on kindlalt lukustatud, siis on turvalisus tagatud.

Evo4

Evo4 suurendab kuivatamise efektiivsust tänu meie uuenduslikule soojuspumba tehnoloogiale, vähendades elektritarbimist rohkem kui 65%, nõudes vähem kui 5 kW võimsusega elektripaigaldist. See on suletud ahelaga süsteem, ilma et oleks vaja välist väljalasketoru.

sensodry

Meie uuenduslikud niiskusandurid kaitsevad teie pesu ülekuivamise eest, tagades alati soovitud tulemuse.

Eco

Ökosüsteem võimaldab kõige säästlikumaid ja keskkonnasõbralikumaid veetarbeid ilma, et pesukvaliteet kannataks.

Radax Airflow

Radiaalse ja aksiaalse õhuvoolu kombinatsiooni kasutamisel väheneb energiatarve, säilitades samal ajal silmapaistva kuivatamistulemuse.

PowerDry

PowerDry perforeeritud trumliribid maksimeerivad surutud õhuvoolu läbi trumli, vähendades teie kuivamistsükli aega.

sensospeed

SensoSpeed reguleerib triikimiskiirust vastavalt triikimissilindri temperatuurile, tagades ideaalse kontakti triikimissilindriga, tagamaks, et pesu on pärast kuivamist täiesti kuiv ja kasutamiseks valmis.

bottom of page